بازرگانی روبینا
خانه / سرویس چینی / پخش عمده سرویس چینی ۱۲ نفره پردیس

پخش عمده سرویس چینی ۱۲ نفره پردیس

پخش عمده سرویس چینی پردیس عمده ۱۲ نفره هنری کوچک از محصولات پردیس است. سرویس چینی ۱۲ نفره پردیس در طرح و نقش ها و مدل های مختلف و چند ضلعی های بسیار متنوع ساخته شده است سابقه ی شرکت پردیس به بیش از دو دهه قبل بر می گردد و ظروف تولیدی آن بدون هیچ گونه ترک و لک اضافه درست شده اند و تکنولوژی و ماشین آلاتی که شرکت پردیس از آنها استفاده می کند، درجه یک هستند.

پخش عمده سرویس چینی 12 نفره پردیس

ده اصل کلیدی در خرید سرویس چینی

ده اصل کلیدی در خرید سرویس چینی گام اول: در خرید ظروف چینی اولین چیزی که قابل توجه دیگران و خودتان است، نقش ظروف است که تا حدودی سلیقه ی خانم را نشان می دهد. سعی کنید نقشی رو انتخاب کنید که به کاربرد آن نزدیک باشد. مثلا این موضوع را در نظر داشته باشید که برای کجا استفاده می کنید؛ مثلا منزل، کافه و….

گام دوم: دومین مورد که بعد از ظاهر مهم است کیفیت آن است؛ مثلا سنگین بودن ظروف یا شفاف بودن آن ها را دقت کنید.

گام سوم: سومین نکته ی مهم این است که ظروف شما، دوام مناسب را برای شست و شو در ماشین ظرفشویی داشته باشند و این موضوع که این ظروف در دمای بالای ماشین ظرفشویی و شوینده های قوی رنگ خود و طرح خود را از دست ندهد که خوشبختانه سرویس چینی پردیس در این عرصه خوب عمل کرده است.

گام چهارم: بهداشت ظروف چینی را رعایت کنید.

گام پنجم: تعداد ظروف و اینکه چند دست می خواهید بخرید، با توجه به تعداد خانواده و تعداد حدودی میهمان ها، می توانید انتخاب کنید. چینی ۱۲ نفره پردیس را می توانید مثلا سه دست شش نفره بخرید و در نهایت یک دست هجده تایی داشته باشید

. گام ششم: به تعداد قطعات کاربردی دقت داشته باشید مثلا شاید برای یک دست ۱۲ تایی نیاز به ۱۲ ماست خوری نداشته باشید؛ می توان شش عدد را مثلا حذف کنید که مقرون به صرفه تر هم هست.

گام هفتم: سعی کنید از فروشگاه های معتبر خرید کنید که اگر خواستید بعد از چند وقت به همان مدل اضافه کنید، بتوانید از همان مدل پیدا کنید.

گام هشتم: ظروف چینی چون خود شکننده هستند، ضمانت نامه ندارند؛ اما بعضی از فروشنده ها برای جلب رضایت مشتری خود تعداد محدودی از ظروف شکسته را با ظروف سالم تعویض می کنند؛ قبل از خرید در این مورد با فروشنده صحبت کرده باشید.

گام نهم: به قیمت ها توجه داشته باشید و در اولین مغازه خرید نکنید؛ بعضی ظروف فقط به دلیل اینکه از یک برند خارجی است به قیمت گزافی فروخته می شوند.

قیمت عمده سرویس چینی پردیس

قیمت عمده سرویس چینی پردیس سرویس چینی پردیس عمده از محبوبیت بالایی برخوردار است و سالیان سال است که طرفداران خود را ثابت نگه داشته و همیشه با مد پیش رفته و مدرن شده، قیمت چینی پردیس با توجه به کیفیت آن واقعا مقرون به صرفه است. قیمت چینی پردیس در مقایسه با سایر چینی ها در مقابل کیفیت و نقش های زیبا و ریز آن بسیار خوب و مطلوب است.

چینی ۱۲ نفره پردیس را می توان هم به صورت حضوری در نمایندگی های معتبر این محصول خریداری نمود، و هم از طریق برخی بازار های غیر حضوری انواع کالا نسبت به خرید آن اقدام نمایید. قیمت چینی پردیس را می توانید از همین بازار های غیر حضوری دریافت کنید.

برای خرید هر یک از انواع این کالا همین الان مراجعه نموده و آن را تهیه کنید. در خرید این نوع ظروف با کیفیت در نظر داشته باشید که برای چند نفر می خواهید از آن ها استفاده کنید. در نظر گرفتن تعداد نفرات، شما را در خرید تعداد مناسب پارچه های این سرویس ها یاری می رساند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیر مهدوی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195408763
کانال تلگرام: @roubinabolor

مطلب پیشنهادی

فروش سرویس غذاخوری چینی پردیس

سرویس غذاخوری چینی پردیس برای هر خانواده ای لازم است. اگر شما هم به تکمیل شدن آشپزخانه خود اهمیت می دهید، حتما انواع سرویس غذاخوری چینی مارک پردیس را امتحان کنی

پاسخی بگذارید