بازرگانی روبینا
خانه / سرویس آرکوپال / فروشنده سرویس آرکوپال قالب گرد صادراتی

فروشنده سرویس آرکوپال قالب گرد صادراتی

آرکوپال قالب گرد صادراتی از فاخر ترین سرویس های ظروف است. اولین خط ظروف ساخته شده توسط ARC International، تولید کننده فرانسوی محصولات خانگی بود. این خط که اکنون دیگر متوقف شده است، از دوام، کیفیت و مقاومت برتر برخوردار بود. ما فروشنده سرویس آرکوپال قالب گرد صادراتی هستیم. امروزه این محصول در همه جای جهان با کیفیت های متنوع تولید می گردد.

فروشنده سرویس آرکوپال قالب گرد صادراتی

سرویس آرکوپال باکیفیت چه مشخصاتی دارد؟

سرویس آرکوپال باکیفیت چه مشخصاتی دارد؟ ظروف غذاخوری آرکوپال به دلیل سبکی، استحکام و سهولت استفاده، یک ظروف غذاخوری محبوب و پرطرفدار است و مشخصه آن نازک بودن و تقریباً نیمی از ضخامت ظروف چینی معمولی است. کارد و چنگال آرکوپال یک ظروف شیشه ای معتدل است و دارای پوشش مینای آتش است که آن را در برابر شکستگی مقاوم می کند.
حتی اگر مواد شکسته شود، به قطعات کوچکتر تبدیل می شود و مانند سایر ظروف غذا خرد نمی شود. این ماده محکم، غیر متخلخل و در برابر مایکروویو و ماشین ظرفشویی است. کارد و چنگال آرکوپال به دلیل استحکامی که از طریق فرآیند منحصر به فرد ساخت به دست آمده، بسیار محبوب است. شیشه کاملاً معتدل است که از طریق فرایند گرم شدن تدریجی و خنک سازی سریع تولید می شود.
ساخت شیشه معتدل شبیه ساختن فولاد معتدل است که برای ساخت ابزار، چاقو و سلاح های دیگر استفاده می شود. تمام این خصوصیات استفاده از این مواد را برای وسایل خانگی مانند ظروف آرکوپال تحمیل می کند، زیرا به ویژه برای استفاده در مایکروویو مناسب است، می توان از آن در فریزر استفاده کرد و همچنین در ماشین ظرفشویی قرار داد.
فرایند ساخت ظروف آرکوپال که دارای چندین مرحله است منجر به ایجاد چندین لایه از همان شیشه می شود، از این طریق پایه هر قطعه تقویت می شود، این امر به از بین بردن تمام نقاط تنش درون ورق شیشه کمک می کند بنابراین بسیار مقاوم می شود به شوک، گرما و تغییرات شدید دما.

فروش انواع آرکوپال قالب گرد صادراتی

فروش انواع آرکوپال قالب گرد صادراتی ما اقدام به فروش انواع سرویس آرکوپال قالب گرد صادراتی نموده ایم. ما بهترین قیمت سرویس آرکوپال را ارائه می دهیم. ظروف آرکوپال پنج برابر ظروف چینی قوی تر هستند و ضخامت قطعات آن نیمی از ظروف چینی است، بنابراین فضای کمتری در مبلمان که در آنها قرار می دهیم، اشغال می کند. این شیشه کاملاً معتدل و در برابر شکستن تراشه ها مقاوم است. ظروف سفره آرکوپال با یک فرآیند گرمایش تدریجی ساخته می شوند و سپس به سرعت تحت یک فرآیند خنک کننده قرار می گیرند که هر چند بار لازم تکرار می شود، به طوری که روش ساخت این شیشه معتدل بسیار شبیه به تولید فولاد معتدل است که مورد استفاده قرار می گیرد. برای ایجاد چاقو یا سلاح با لبه با کیفیت بال

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیر مهدوی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195408763
کانال تلگرام: @roubinabolor

پاسخی بگذارید