بازرگانی روبینا
خانه / ظروف آرکوپال / عرضه ظروف آرکوپال قالب مربع صادراتی

عرضه ظروف آرکوپال قالب مربع صادراتی

آرکوپال قالب مربع صادراتی از طراحی های جدید ظروف است که از استقبال زیادی برخوردار می باشد. عرضه ظروف آرکوپال قالب مربع صادراتی نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای خارج از کشور نیز مورد توجه واقع شده است به همین جهت عرضه این محصولات با قیمت های مناسب و حذف واسطه ها امکان خرید بهتر را به وجود می آورد.

عرضه ظروف آرکوپال قالب مربع صادراتی

تفاوت ظروف آرکوپال با ظروف چینی

تفاوت ظروف آرکوپال با ظروف چینی همیشه در بین ظروف چینی و آرکوپال بحث جالبی وجود دارد که برخی از خریداران به دنبال چینی و برخی دیگر به دنبال آرکوپال هستند و هر کدام در ذهن خود دیگری را مقدم می شمارند.

اما در اینجا ما می خواهیم با بررسی تفاوت میان ظروف چینی و آرکوپال به خریداران کمک کنیم تا با بررسی دقیق این تفاوت ها انتخاب مناسبی را انجام دهند. اماخوب است بدانید که ظروف آرکوپال که از دو کلمه آرک بعلاوه اپال تشکیل شده ‌اند، که جنسی حد وسط شیشه و چینی دارند که از شیشه بسیار زیبا تر هستند.

به طور کلی تفاوت ظروف آرکوپال با ظروف چینی عبارتند از:

  • از لحاظ وزن ظروف آرکوپال بسیار سبک تر هستند و منطقی به نظر می رسد که فرآیند پذیرایی با این ظروف آسان تر می باشد و ظروف چینی دارای وزن سنگین تر هستند
  • از لحاظ نشکن بودن نیز ظروف چینی از خاصیت نشکنی برخوردار است اما ظروف آرکوپال در برابر شکستن مقاومت بالاتری دارد و در برابر ضربه های شدید تر آسیب کمتری به آن وارد می گردد.
  • مقاومت در برابر استفاده در مایکروفر از ظروف آرکوپال به راحتی می توان طی گرم کردن غذا در مایکروفر استفاده کرد، زیرا این ظروف با عملیات ویژه حرارتی تولید می شوند، که باعث مقاوم شدن آن در برابر اشعه های مایکروفر است. اما از ظروف چینی به هیچ عنوان در ماکروفر نمی توان استفاده کرد.
  • زیبایی و درخشندگی ظروف آرکوپال نسبت به ظروف چینی بسیار کمتر می باشد با توجه به پیشرفت ‌های فناوری ظروف چینی در تنوع طرح و رنگ و بسیار زیبا تولید می گردد.
  • از لحاظ استفاده در مجالس ظروف‌ چینی اولویت بیشتری دارند، زیرا وجه رسمی تر این ظروف موجب علاقه بیشتر برای استفاده در مجالس می شود.

تولید کننده ظروف آرکوپال قالب مربع صادراتی

تولید کننده ظروف آرکوپال قالب مربع صادراتی تولید آرکوپال صادراتی توسط کارخانجات معتبر در کشور صورت می پذیرد که با کمک گرفتن از تکنولوژی های جدید و به روز امکان تولید ظروف آرکوپال در تنوع طرح و رنگ باعث جذب بیشتر بازارهای داخلی و صادراتی شده است.

تولید کننده ظروف آرکوپال صادراتی تلاش می کند تا این محصولات را از لحاظ شکل ظاهری نیز جذاب و بازار پسند ارائه دهد در حال حاضر با تولید ظروف آرکوپال قالب مربع صادراتی سعی در جلب بازار داشته و تا حدی نیز موفق بوده است.

تولید کننده آرکوپال مربع صادراتی تلاش می ‌کند تا این ظروف را در قطعات مختلف تولید کند تا بتوان از یک سرویس کامل برای پذیرایی به صورت یک شکل بهره برد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیر مهدوی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195408763
کانال تلگرام: @roubinabolor

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید سرویس آرکوپال ایرانی جدید

سرویس آرکوپال ایرانی جدید شامل چند نمونه شیک از این محصول می شود. مرکز خریدهای …

پاسخی بگذارید