بازرگانی روبینا
خانه / سرویس چینی / سفارش سرویس چینی پردیس صادراتی

سفارش سرویس چینی پردیس صادراتی

سفارش سرویس چینی پردیس صادراتی در حجم بالا و عمده با قیمت های کماری صورت می گیرد. تولید کنندگان جهت صرفه اقتصادی خریداران و همچنین فروش بیشتر خود، با ارائه قیمت های کمتر می توانند جذب خرید بالایی را داشته باشند. این محصول در نوع ساده، گلدار، دور طلایی، پایه دار، و طرح های گرد، مربع، و مثلثی ارائه می گردد.سرویس پذیرایی چینی پردیس در طرح های پایه دار بیشترین میزان خرید عمده را در بازار داخلی و خارجی به خود اختصاص داده است. در ادامه یا ما همراه باشید.سفارش سرویس چینی پردیس صادراتی

بررسی کیفیت سرویس چینی پردیس

بررسی کیفیت سرویس چینی پردیس امروزه تولیدات چینی پردیس در انواع مختلف محصولات مصرفی افزایش یافته است. ارائه طرح های جدید این محصول و استقبال خریداران ان توانسته است سهمی را در رونق تولیدی این محصول داشته باشد.

در بررسی کیفی سرویس چینی پردیس ابتدا استحکام و ضخامت محصول مد نظر قرار می گیرد. این محصول با داشتن انواع ضخامت و مواد اولیه مرغوب مطمئنا درجه کیفی بالایی را در بین برندهای تولیدی چینی از آن خود کرده است.

انواع سرویس چینی در مدل های مختلف مانند سرویس صبحانه خوری، سرویس پلوخوری، سرویس پذیرایی و … در طرح های فانتزی، سنتی و جدید تولید می گردد که رنگبندی های گوناگونی را دارا هستند. سرویس های چینی پلوخوری در تعداد شش نفره، ۱۲ نفره و ۱۸ نفره و بیشتر ارائه می گردد که دارای بشقاب، پیش دستی، نمکدان، کاسه، خورشت خوری و … هستند. در سرویس صبحانه خوری فنجان و نعلبکی، شکرپاش، قوری و قندان جای دارند که طرح های مختلفی را برای سخت پسندان ارائه می کنند.

کیفیت چینی پردیس از لعاب کاری درجه یکی که بر روی محصول انجام داده اند هویدا می باشد. رنگ سفید این محصول و طرح های زیبا و چاپی آن که در عین ماندگاری، در مقابل شستشو با شوینده های مختلف مقاوم می باشد، حاکی از کیفیت عالی محصول است.

مرکز پخش سرویس چینی پردیس صادراتی

مرکز پخش سرویس چینی پردیس صادراتی مرکز پخش سرویس چینی پردیس صادراتی، عموما محصولاتی با درجه کیفی عالی را برای صادرات در نظر می گیرند. جداسازی خط تولید محصول صادراتی نظارت بیشتر و در نتیجه محصول بی نظیر را منجر می گردد.

قیمت چینی پردیس براساس تکه های سرویس موجود متفاوت می باشد. در قیمت گذاری عموما برند محصول، کیفیت، نوع طرح و همچنین تعداد تکه بسیار تاثیرگذار می باشد.

طرح های جدید بعلت استقبال فراوانی که از جانب خریداران می شود از قیمت های بالاتری برخوردار هستند. نوع دور طلایی این محصول بیشترین قیمت را در میان طرح های چینی دارد که این امر به علت هزینه مازاد مواد طلایی می باشد که در تولید این محصولات به کار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیر مهدوی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195408763
کانال تلگرام: @roubinabolor

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی سرویس چینی هتلی دور طلایی

ظروف از وسایل مورد نیاز برای غذا خوردن می باشند که دارای انواع و جنس های مختلفی می باشند. یکی از ظروف پرکاربرد و پر طرف دار، ظروف چینی بوده که در دو نوع خانگی و

پاسخی بگذارید